Ο συνδυασμός μας

Α. ΔΗΜΟΣ

 

Δημοτική Ενότητα Αποστόλου Παύλου (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

 

  1. ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
  2. ΓΩΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βασιλείου
  3. ΚΩΤΣΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του Θεμιστοκλή
  4. ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Φωτίου
  5. ΜΠΑΡΓΙΑΜΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του Αβραάμ
  6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ
  7. ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Αλεξάνδρου
  8. ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου

 

Δημοτική Ενότητα Βεργίνας (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

 

  1. ΚΑΡΑΜΗΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου
  2. ΣΤΑΘΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ του Αναστασίου
  3. ΦΩΤΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη

 

Δημοτική Ενότητα Βέροιας (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

 

  1. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου
  2. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αλεξίου
  3. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Λεωνίδα
  4. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ (ΓΙΟΥΛΗΣ) του Κωνσταντίνου
  5. ΓΑΛΙΚΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΣΟΥΛΑ) του Ελευθερίου
  6. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του Ηλία
  7. ΓΙΑΛΑΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Αναστασίου
  8. ΓΚΙΚΑ ΠΑΓΩΝΑ‑ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Κωνσταντίνου
  9. ΔΑΒΟΡΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του Οκταβιανού
  10. ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του Παντελή
  11. ΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου
  12. ΘΕΜΕΛΗ ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ του Βασίλ
  13. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Δημητρίου
  14. ΙΝΤΖΕΒΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Αβραάμ
  15. ΙΝΤΖΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Λαζάρου
  16. ΚΑΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα
  17. ΚΙΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Στέλλιου
  18. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευσταθίου
  19. ΛΟΒΑΣΙΔΟΥ ΒΕΡΑ του Θεοδώρου
  20. ΜΑΡΑΓΚΟΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
  21. ΜΟΡΦΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Παντελή
  22. ΜΠΕΡΜΠΕΡΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Λονάρντ
  23. ΠΑΝΤΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ του Παντελή
  24. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Γεωργίου
  25. ΠΗΤΤΑΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ του Ανδρέα
  26. ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΗΛΙΑΣ του Παντελή
  27. ΣΑΒΒΙΔΗ ΚΑΜΙΛΑ του Γιούρι
  28. ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Αλεξάνδρου
  29. ΣΑΜΠΑΖΟΒΑ ΟΛΕΣΣΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ) του Αχμέντ
  30. ΣΚΟΥΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Θωμά
  31. ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Αργυρίου
  32. ΣΥΝΑΧΕΙΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη
  33. ΤΑΪΛΑΧΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Γεωργίου
  34. ΤΖΕΛΕΠΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Κωνσταντίνου
  35. ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  36. ΤΟΥΠΕΞΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Κωνσταντίνου
  37. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του Νικολάου
  38. ΤΡΟΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου‑Ξάνθιππου
  39. ΤΣΑΚΕΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Νικολάου
  40. ΤΣΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θωμά
  41. ΤΣΙΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ιωάννη
  42. ΤΣΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Θεοδώρου
  43. ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ του Μιχαήλ
  44. ΦΟΥΦΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου
  45. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΚΟΣ του Αθανασίου

 

Δημοτική Ενότητα Δοβρά (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

 

  1. ΜΟΥΧΤΑΡΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ (ΠΕΤΡΙΝΑ) του Αθανασίου
  2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Φωτίου
  3. ΠΕΪΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Χρήστου
  4. ΠΕΛΤΕΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου
  5. ΤΣΕΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου

 

Δημοτική Ενότητα Μακεδονίδος (Υποψ. Δημ. Σύμβουλοι)

 

  1. ΚΟΥΤΣΑΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
  2. ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

 

 

 

Β. ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

 

Κοινότητα Βέροιας

 

  1. TSELIOS STEFANOS HANS του Anastasios
  2. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ ΣΟΦΙΑ του Αριστοτέλη
  3. ΓΙΟΥΒΑΝΤΣΙΚΛΑΡ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
  4. ΔΑΒΟΡΑ ΤΣΙΦΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ηρακλή
  5. ΜΑΜΠΑΕΒΑ ΣΑΠΑΡΓΚΟΥΛ (ΓΑΛΗΝΗ) του Ιετμις
  6. ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Πέτρου
  7. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου
  8. ΠΕΤΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αντωνίου
  9. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αλεξάνδρου
  10. ΣΑΡΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ του Τραϊανού
  11. ΧΡΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

 

 

 

 

Κοινότητα Διαβατού

 

  1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του Δημητρίου
  2. ΤΟΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
  3. ΤΣΟΛΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου
  4. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αλέκου
  5. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θωμά
  6. ΧΙΟΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Γεωργίου

 

 

Κοινότητα Μακροχωρίου

 

  1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  2. ΓΩΓΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Βασιλείου
  3. ΖΕΡΚΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Κοσμά
  4. ΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αντωνίου
  5. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ του Γεωργίου
  6. ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του Δημητρίου
  7. ΚΑΠΕΤΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του Δημοσθένη
  8. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Μιχαήλ
  9. ΤΣΙΝΑΦΟΡΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημητρίου
  10. ΦΥΝΤΑΝΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

 

 

Κοινότητα Ράχης

 

  1. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΩΜΑΣ του Κωνσταντίνου
  2. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΩΫΣΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του Γεωργίου
  3. ΜΩΫΣΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Γεωργίου
  4. ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Θωμά
  5. ΤΣΑΝΑΣΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Γεωργίου

 

 

Κοινότητα Τριποτάμου

 

  1. ΑΜΠΝΤΙΟΥ ΑΝΤΖΕΛΑ του Ντουρίμ
  2. ΚΑΡΟΛΙΔΗΣ ΑΓΑΠΙΟΣ του Ελευθερίου
  3. ΚΟΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
  4. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου
  5. ΧΙΟΝΙΔΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του Γεωργίου

 

Κοινότητα Αγίας Μαρίνης

  1. ΑΡΑΠΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του Κωνσταντίνου
  2. ΜΠΟΥΤΣΚΑ ΜΑΡΙΑ του Χρήστου
  3. ΠΕΪΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του Αθανασίου
  4. ΣΙΑΪΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
  5. ΧΑΤΖΗΣ ΘΩΜΑΣ του Δημητρίου

 

Κοινότητα Αγίου Γεωργίου

  1. ΚΑΛΑΪΝΤΖΙΔΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ του Χρήστου
  2. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαραλάμπους
  3. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου
  4. ΜΟΥΧΤΑΡΗΣ ΤΡΑΪΑΝΟΣ του Αθανασίου
  5. ΜΠΑΝΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του Δημητρίου
  6. ΜΠΟΥΤΣΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αργυρίου

 

 

Κοινότητα Ριζωμάτων

 

  1. ΑΡΣΕΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του Βασιλείου
  2. ΚΟΥΤΣΑΝΤΑ ΑΡΣΕΝΑ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου
  3. ΠΑΣΙΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Κωνσταντίνου
  4. ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του Ιωάννη
  5. ΧΙΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη

 

 

Κοινότητα Φυτείας

 

  1. ΓΚΑΛΑΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
  2. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
  3. ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αποστόλου
  4. ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΟΥ ΑΡΓΥΡΕΝΙΑ του Σωτηρίου
  5. ΤΣΑΛΟΥΧΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Παύλου